DOBRA VEST ZA JUG SRBIJE: U Leskovac stiže nemačka kompanija - gradiće veliki distributivni centar
Gradonačelnik Leskovca Goran Cvetanović izjavio je da jedna od vodećih nemačkih kompanija u sektoru distribucije farmaceutskih proizvoda širom Evrope, zainteresovana za izgradnju distrubitivnog centra u poslovnoj zoni na ulazu u ovaj grad.
Foto: I. Mitić
On je rekao da će u utorak održati zvanične razgovore na ovu temu, a da se potencijalna investicija procenjuje na 40 miliona evra, dok je planirano otvaranje oko 120 novih radnih mesta.
- Mislim da postoji čvrsta odluka da investiraju u „Zelenoj zoni“. To će biti distributivni centar na nivou cele Srbije. Već smo imali prethodne kontakte sa predstavnicima kompanije, a sada nas očekuju i zvanični razgovori na ovu temu – kazao je Cvetanović.
Radi se o kompaniji koja, već petnaestak godina, u Leskovcu ima svoj regionalni centar.
Preporučujemo
RIJAD UPOZORAVA: Ako duže traju poremećaji u Ormuzu posledice mogu biti katastrofalne
10. 03. 2026. u 11:16
EVROPSKI INDEKSI PORASLI: Cene nafte pale nakon Trampove izjave da se rat bliži kraju
10. 03. 2026. u 10:25
TRAMP HITNO POZVAO PUTINA: Razgovor trajao sat vremena
RUSKI predsednik Vladimir Putin razgovarao je telefonom sa američkim kolegom Donaldom Trampom.
09. 03. 2026. u 20:34
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)