SUPERĆELIJSKA OLUJA NAD SRBIJOM Evo šta nas čeka: Radar registrovao nestabilnu atmosferu iznad ovih delova, RHMZ izdao upozorenje
29. 07. 2025. u 15:50
PRE tri dana, 26. jula 2025. godine, preko Šumadijskog okruga prešlo je nekoliko snažnih olujnih ćelija koje su izazvale velike probleme i oštećenja.
Povezane vesti
LEDENA JUTRA I ZUBATO SUNCE, EVO KADA SE MENJA VREME: Vremenska prognoza za sredu, 5. novembar
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod dao je najnoviju vremensku prognozu za naredne dane.
05. 11. 2025. u 00:00
POSLEDNJI TRZAJI MIHOLJSKOG LETA ZA VIKEND, A ONDA SLEDI PROMENA: Vremenska prognoza za petak, 31. oktobar
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod dao je najnoviju vremensku prognozu za naredne dane.
31. 10. 2025. u 00:00
SMENA SUNCA I KIŠE: Vremenska prognoza za nedelju, 12. oktobar
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod dao je najnoviju vremensku prognozu za naredne dane.
12. 10. 2025. u 00:11
SUNCE VIRI KROZ OBLAKE: Vremenska prognoza za četvrtak, 9. oktobar
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod dao je najnoviju vremensku prognozu za naredne dane.
09. 10. 2025. u 01:00
SUNCE, SNEG I KIŠA, EVO KADA PRESTAJE KIJAMET: Vremenska prognoza za sredu, 8. oktobar
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod dao je najnoviju vremensku prognozu za naredne dane.
08. 10. 2025. u 01:00
Najnovije iz rubrike
HITNO OBAVEŠTENJE: Oglasili se iz Srbije nakon havarije u Černobilju
DIREKTORAT za radijacionu i nuklearnu sigurnost i bezbednost Srbije oglasio se danas nakon saopštenja Međunarodne agencije za atomsku energiju (IAEA), u kojem se navodi da zaštitna struktura napuštene nuklearne elektrane Černobilj u Ukrajini više ne može u potpunosti da obavlja svoju sigurnosnu funkciju usled štete izazvane napadom drona početkom godine.
06. 12. 2025. u 15:54
TUŽAN DAN ZA RTS: Preminula autorka "Jedne pesme, jedne želje" - odlazak bivše urednice Erne Perić
NAJPOZNATIJI serijal koji je autorski potpisala bio je "Jedna pesma, jedna želja".
06. 12. 2025. u 15:52
"IZGREBANE OČI SVETITELJA" Simić: U prostorijama Opštine Zvečan oskrnavljene pravoslavne ikone (FOTO)
ČLAN Predsedništva Srpske liste Igor Simić oglasio se na svom Instagram profilu, povodom skrnavljenja pravoslavnih ikona, koje su bile u prostorijama koje su zauzele specijalne jedinice kosovske policije, u zgradi Opštine Zvečan.
06. 12. 2025. u 15:15
VIKALI DA JE ĆACI I TERALI GA U LEDENI IBAR: Bolna ispovest majke dečaka koji je preživeo stravično nasilje u Kraljevu
SLUČAJ zlostavljanja Vuka (13), dečaka iz Kraljeva kog je grupa vršnjaka-nasilnika zlostavljala na ulici uz povike da je "ćaci" šokirao je Srbiju.
06. 12. 2025. u 14:11
VREME JE ZA KIŠOBRANE! Pred nama je naglo pogoršanje vremena
U SRBIJI će sutra biti oblačno i hladno, mestimično sa kišom, na visokim planinama kratkotrajno i sa slabim snegom, i s najnižom temperaturom od tri do šest, a najvišom od sedam do 10 stepeni.
06. 12. 2025. u 14:08
Komentari (0)