OTAC MATEJA PERIŠA: Ne odlazim iz Beograda bez sina
I DALjE traje potraga za Splićaninom Matejem Perišem (27) u Beogradu, a ni posle 8 dana nema novih informacija.
Foto: ATA images
Policija je pretraživala deo ušća Save u Dunav. Danas su se ponovo mogli videti brodovi rečne policije i žandarmerije. Matejev otac Nenad zahvalan je policiji na angažmanu.
Puno toga je izašlo, ima i stvari koje su pogrešne, ima nekih pogrešnih snimaka, ali policija ima svoj put i plan i ona radi, kako vidim, po protokolu koji je organiziran i usmeren prema cilju. Puno stvari se događa, ne bih iznosio detalje koje znam, ali verujte mi nebitne su za javnost, to su sve neke metode - rekao je Nenad Periš za medije u Hrvatskoj i podsetio da mu je uzet sekret iz nosa zbog DNK-a analize.
Nenad je uveren da će se sa svojim sinom Matejem vratiti u Split.
- Sto posto! Zato sam tu, ne odlazim odavde bez njega. Svi koji imaju decu mogu razumeti šta govorim - rekao je Periš.
Kako prenose mediji u Hrvatskoj, veliki broj policajaca danas je bio raspoređen prema Pančevu i Smederevu, a svi ribari su dobili fotografiju nestalog mladića.
(Dnevnik.hr)
BONUS VIDEO: SPLIĆANIN BORAVIO U NAPUŠTENOJ KUĆI: Pogledajte gde je Mateja svratio pre nego što mu se gubi trag
VELIKI STRAH ZAVLADAO U EVROPI Zelenskog upozoravaju: "Ništa ne potpisuj"
EVROPSKI čelnici potajno savetuju ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog da bude oprezan povodom napora Sjedinjenih Država da postignu mirovni sporazum sa Rusijom.
07. 12. 2025. u 08:38
NOVI DETALjI U ISTRAZI, ZAVRŠENO VEŠTAČENjE VOZILA Otkriveno kako je došlo do nesreće u kojoj su poginuli Ana Radović i Aleksandar
OTKRIVENI su novi detalji iz istrage tragične saobraćajne nesreće u kojoj su stradali Ana Radović (20) i Aleksandar Masalušić (37).
07. 12. 2025. u 07:16
DRSKO: Jelisaveta Orašanin BEZ DONjEG VEŠA šeta ulicom (FOTO)
GLUMICA Jelisaveta Orašanin ponovo je privukla svu pažnju kada se pojavila u kombinaciji koja je izazvala pravu buru na mrežama.
06. 12. 2025. u 20:35
Komentari (2)