HAPŠENJE U NIKŠIĆU: Odbio testiranje, napao policajca, dobio 45 dana

SLUŽBENICI Reginalnog centra bezbednosti „Zapad“ – Odeljenja bezbednosti Nikšiću su državnom tužiocu u Osnovnom državnom tužilaštvu u Nikšiću podneli krivičnu prijavu protiv M.K. (38) zbog sumnje da je izvršio krivično delo napad na službeno lice u vršenju službene dužnosti. 

ХАПШЕЊЕ У НИКШИЋУ: Одбио тестирање, напао полицајца, добио 45 дана

Foto: B. Dabić

-Naime, 2. novembra policijski službenik je pristupio kontroli vozila i M.K., kada je on odbio da se podvrgne alkotestiranju. M.K. je policijskom službeniku uputio ozbiljne pretnje i pokušao da izvrši napad na policijskog službenika kada je ovaj hteo da ga privede - saopštila je policija. - Protiv M.K. podneta krivična prijava u redovnom postupku. Ona ga tereti za zbog počinjeni prekršaj iz Zakona o bezbednosti saobraćaja na putevima.

M. K. je priveden nadležnom Sudu za prekršaje, a zbog počinjenih prekršaja izrečena mu je kazna zatvora u trajanju od 45 dana. On je odmah sproveden u Upravu za izvršenje krivičnih sankcija na izdržavanje kazne.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.

29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

MANJE PAPIRA, VIŠE ELEKTRONSKIH USLUGA: Rezultati projekta „eUprava za sve“