MILO SIMBOL PORAŽENE POLITIKE: Jakov Milatović na debati predsedničkih kandidata
Kandidat za predsednika Pokreta Evropa sad Jakov Milatović kazao je večeras da Milo Đukanović priča istu priču 20 godina.
Foto: Printscreen/Jutjub
- Đukanović je simbol poražene politike, prevaziđene politike. Svaki četvrti stanovnik Crne Gore je tokom vladavine DPS-a bio na granici siromaštva. Prva demokratska Vlada je imala svoje mane, ali nije svom sinu davala povlašćene koncesije, nije svom bratu davala milione… - kazao je Milatović gostujući na debati na TVCG.
Na pitanje jedine dame kandidata za predsednika Draginje Vuksanović Stanković oseća li kajanje zbog njegove uloge na Belvederu prilikom ustoličenja mitropolita Joanikija, i pritisaka na tadašnjeg ministra policije, Milatović je rekao da je znenađen pitanjem "od pristojne gospođe Vuksanović Stanković".
- Ja sam ponosan što se te večeri sačuvao mir u Crnoj Gori za razliku od mnogih koji su sa Cetinja pozivali da dođe do građanskog rata uključujući i Mila Đukanovića koji je kao predsednik svih građana pozivao na građanske nemire. Zalagaću se da verske zajednice ostvare svoje ljudsko pravo i obave verski čin - jasan je Milatović.
Ponosan je što je bio deo Vlade koja je sačuvala mir u Crnoj Gori.
- Milojko Spajić se izvinio za neke stvari što je radio, kazao je i da je greška njegovog advokata, a nisam čuo nikoga drugog ko se izvinio. Što se verskih zajednica tiče, poštujem svaku versku zajednicu u Crnoj Gori uključujući i Crnogorsku pravoslavnu crkvu - kazao je Milatović odgovarajući na pitanje Draginje Vuksanović Stanković.
Preporučujemo
MILO PONOVO NAPADA SPC: Ideje o velikosrpskom nacionalizmu dolaze iz Vlade Srbije
09. 03. 2023. u 22:12
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DRAMA NA NEBU: Ruski avioni izbacili uređaje blizu britanskog nosača aviona, hitno dignuti F-35
VELIKA Britanija presrela je dva ruska aviona nakon što je premestila nosač aviona ka Arktičkom krugu radi podrške misijama NATO.
06. 07. 2026. u 09:38
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (0)