KNEŽEVIĆ: Čim se pet auta okupi na Bogetiće, premijer zakone povuče
PREDSEDNIK Odbora za odbranu i bezbednost Milan Knežević je zaključio da su svi problemi oko bezbednosti u državi započeli nakon 30. avgusta i kako kaže da sadašnja većina nije pobedila tada, sad ne bi bilo ni okupljanja, niti međuetničkih i međuverskih tenzija.
Foto: Fejsbuk printskrin
- Ova situacija bi se mogla jedino riešiti na način da mi nismo ni učestvovali na tim izborima i da se bezbednosna situacija zaokruži na način koji odgovara grupacijama političkim i neformalnim koje ovih dana krše epidemološke mere i zakone o javnim okupljanima - rekao je Knežević na sednici Odbora za odbranu bezbednost.
On kaže i da je zaključio da kad god premijer Zdravko Krivokapić i njegova Vlada izađu sa nekim zakonom, okupi se pet auta na Bogetićima i dva ispred ulaza u Cetinje, te se odmah ti isti zakoni povuku.
- Očigledno da se ne može realizovati izborni program za koji su dobili većinu od građana Crne Gore, jer se to nekome ne sviđa - zaključio je Knežević.
Preporučujemo
TRAMP DONEO ODLUKU: Povlači ambasadore i diplomate iz okruženja Srbije
ADMINISTRACIJA američkog predsednika Donalda Trampa povlači skoro 30 karijernih diplomata sa ambasadorskih i drugih visokih pozicija u diplomatskim predstavništvima SAD u svetu.
22. 12. 2025. u 10:32
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
HRVATI POSLALI JASNU PORUKU: "Država nam je na pogrešnom putu!"
VEĆINA građana Hrvatske smatra da zemlja ide u pogrešnom smeru, a najviše primedbi imaju na korupciju, inflaciju, niske plate, male penzije i siromaštvo, pokazalo je decembarsko istraživanje Krobarometra, objavljeno u Dnevniku hrvatske Nove TV.
26. 12. 2025. u 12:34
Komentari (0)