PRAVI DŽENTLMENI I DALJE POSTOJE: Pogledajte fotografiju starijeg sugrađanina i policajke koja je oduševila Srbiju (FOTO)
JEDAN stariji Beograđanin je pokazao da džentlmeni i dalje postoje, a fotografija njegovog gesta prema policajki je izazvala oduševljenje sugrađana.
Foto: Katarina Mihajlović
Dosadna kiša već danima muči Beograđane, i svi žure da se sklone sa mokrih ulica u domove.
Međutim neki naši sugrađani moraju i da rade, bez obzira da li je napolju pakleno vrelo ili padaju sneg i kiša.
Tako je jedna policajka stajala na pljusku, kada joj je prišao stariji gospodin i stavio kišobran iznad njene glave da je zaštiti od provale oblaka.
Gest našeg sugrađanina je pobrao simpatije mnogih, a na društvenim mrežama se provlači jedan komentar: "Stara škola!". Mi možemo samo da se složimo sa tom konstatacijom.
Preporučujemo
BEZ MASKE NE MOŽE U AUTOBUS: Pooštrena kontrola u javnom gradskom prevozu u Beogradu
05. 10. 2020. u 06:17
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (1)