STJEPANOVIĆ I DRUGOVI NEZADOVOLJNI: Plivači ljuti na Savez

V. N.

28. 11. 2017. u 22:10

Devetorica plivača poslala pismo PSS u kojem ističu da su voljni da se sastanu sa vodećim ljudima i reše brojne probleme pred velika takmičenja

СТЈЕПАНОВИЋ И ДРУГОВИ НЕЗАДОВОЉНИ: Пливачи љути на Савез

Velimir Stejpanović Foto: N. Paraušić

DEVETORICA plivača poslala su pismo svom Savezu u kojem izražavaju veliko nezadovoljstvo radom čelnika organizacije. Srpski asovi voljni su da se sastanu sa vodećim ljudima PSS, ali i primećuju da su već jednom seli za isti sto, ali da razgovor nije urodio plodom.

Ivan Lenđer, Čaba Silađi, Velimir Stjepanović, Stefan Šorak, Vuk Čelić, Uroš Nikolić, Andrej Barna, Sebastijan Sabo i Lazar Zlatić ističu da je loša komunikacija sa kancelarijom PSS, da je organizacija odlaska na SP u Budimpešti bila očajna i da su stigli 12 sati pre prve trke. Tvrde da imaju problema sa opremom za EP od 13. do 17. decembra u malim bazenima u Kopenhagenu, kao i da planove saznaju u poslednji čas.

Podsećaju da se sa brojnim problemima bore pred velika takmičenja, a zanima ih i zašto ih nadležni izbegavaju, a očekuju od njih dobre rezultate. Zato traže od čelnika Saveza da im kažu koje je idealno rešenje da se ove greške ne ponavljaju.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (2)

Eeee

29.11.2017. 11:19

Zato je PSS bio na Sajmu sporta. Pitajte ih koliko su za ta 3 dana para pojeli i popili.