Kija i Sloba proslavljaju mladence, dobili flašu šampanjca (VIDEO)

Novosti online

22. 03. 2018. u 09:49

Kako su Sloba Radanović i Kristina Kockar nedavno stupili u bračnu zajednicu, gledaoci su im postavili pitanje kako će proslaviti Mladence

Кија и Слоба прослављају младенце, добили флашу шампањца (ВИДЕО)

FOTO: TV Pink

Svaki ljubavni par koji je svoju vezu krunisao brakom slavi 22. marta Mladence. Kako su Sloba Radanović i Kristina Kockar nedavno stupili u bračnu zajednicu, gledaoci su im postavili pitanje kako će proslaviti ovaj praznik.

Dok pevač nije želeo da komentariše ovo pitanje, Kija nije imala ništa protiv da do detalja sve objasni.

- Dobili smo šampanjac. To se samo slavi prve godine. Nisam ni ja za to znala, prvi put sam čula ovde. Dobili smo šampanjac i podelili sa zadrugarima koji su želeli da popiju, ali ako nam naprave žurku, mogli bi - rekla je Kockareva.

Voditeljka Katarina Nikolić je skrenula pažnju Kristini da mora i ona pokazati kakva je domaćica, pa svojim cimerima u tu čast nešto i zamesti. Ona se odmah dosetila da bi mogla napraviti kolače.

(pink.rs)


Pratite nas i putem iOS i android aplikacije