DO PITE I PROJE MOŽE I ONLAJN: Digitalna pekara u Beogradu
DIGITALIZACIJA poslovanja u Srbiji i globalno je jedan od najvećih prioriteta.
Foto Arhiva
Pandemija je ubrzala digitalizaciju i danas ne postoji sektor ili kompanija koje nije dotakla, bilo da je reč o maloj firmi poput pekare, ili o velikoj kompaniji.
Pored kontinuiranog investiranja u novu opremu, kompanije se sve više okreću onlajn poslovanju kako bi bile što konkurentije na tržištu i odgovorile na zahteve kupaca. U maloj porodičnoj pekari „Ključ“ iz Beograda, koju vode dve sestre, sa početkom pandemije, usled otežanog poslovanja, prepoznali su onlajn poslovanje i izradu vebšopa shop.kljucitacka.rs kao rešenje da se inovira model prodaje i prilagodi novonastaloj situaciji.
Foto Arhiva
„Iako smo se godinama borile sa velikim preprekama kako se to i inače dešava malim porodičnim firmama, nama nije nedostajalo ni hrabrosti, discipline, kao ni snage da se borimo i sada. Omogućile smo svojim kupcima da kvalitetne, inovativne i prirodne, sveže ili smrznute ručno rađene proizvode bez aditiva, konzervansa i veštačkih dodataka dobiju na kućnu adresu. Dovoljno je da poruče dan ranije“, kaže Vesna Njegić, suvlasnik pekare.
U pekarske specijalitete utkale su ljubav i tradiciju koju su ponele iz porodice.
„Prelomni trenutak za ovaj poziv desio se tokom jednog nedeljnog ručka kada je naša majka spremila pitu po starinskom receptu i tada smo shvatile da ono što najviše cenimo je - porodica i tradicija. Odlučile smo da to pretočimo u poslovni projekat. Danas je to naša pekara iz koje širimo ljubav i pozitivne emocije prema svima onima koji dele iste vrednosti i kvalitete“, kaže Vesna Njegić.
Preporučujemo
SARA PAVKOV: Zakon o upravljanju otpadom vidim kao temelj čistije Srbije
25. 12. 2025. u 17:12
IDEJE KOJE TRAJU: New Moment proglašen za Agenciju godine na dodeli UEPS nagrada
25. 12. 2025. u 16:51
TRAMP DONEO ODLUKU: Povlači ambasadore i diplomate iz okruženja Srbije
ADMINISTRACIJA američkog predsednika Donalda Trampa povlači skoro 30 karijernih diplomata sa ambasadorskih i drugih visokih pozicija u diplomatskim predstavništvima SAD u svetu.
22. 12. 2025. u 10:32
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
"SAD JE TITO ODJEDNOM POBIO JADNE HRVATE..." Vedrana o bivšoj državi: "Sve sam više Jugoslovenka kako vreme odmiče!"
VEDRANA ne bira reči kada govori o vremenu Jugoslavije...
24. 12. 2025. u 09:52
Komentari (0)