PREMIJERKA U BRISELU: Brnabić se sastala sa Fajon i Bilčikom

PREMIJERKA Ana Brnabić sastala se danas po podne u Briselu sa izvestiocem Evropskog parlementa za Srbiju, Vladimirom Bilčikom, i šeficom Delegacije EP za Srbiju, Tanjom Fajon.

ПРЕМИЈЕРКА У БРИСЕЛУ: Брнабић се састала са Фајон и Билчиком

Foto: Tanjug/Slobodan Miljević

Sastanak se održava u Ambasadi Srbije u Belgiji.

Premijerka i evroparlamentraci razgovaraju o evrointegracionom putu Srbije, ali i nastavku druge faze Međustranačkog dijaloga.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

NA BINI SAZNALA ZA SMRT MUŽA: Snežana Đurišić o bolnoj temi - Dovezao me je na nastup i više ga nisam videla, surovo je kako je sve ispalo