ŠEŠELJ DAO VLASTIMA ROK OD 72 SATA: Raščistite ustaše iz Zemuna, ili dolazim sa četnicima da to uradimo

PREDSEDNIK SRS dr Vojislav Šešelj dao je vlastima rok od 72 sata da raščiste ustaše iz centra Zemuna. Ako ne urade to, najavio je da će pozvati četnike to da urade.

ШЕШЕЉ ДАО ВЛАСТИМА РОК ОД 72 САТА: Рашчистите усташе из Земуна, или долазим са четницима да то урадимо

Foto: Printskrin

- Nekoliko dana blokiraju centar Zemuna. U Zemunu ti banditi obeležavaju granice NDH, oni su ustašoidi i služe ustašama otvoreno, ali nama Zemuncima je dozlogrdilo. Evo, ja ostavljam rok policiji do srede, tri dana dakle, ili ću pozvati zemunske četnike da to zajednički uradimo - rekao je Šešelj.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

GODINAMA TAJILA ISTINU O POREKLU: Zlata Petrović priznala - Krila sam od sina da smo Romi, to mu je predstavljalo veliki problem