"SRBIJA SE NEĆE POVINOVATI ULIČNIM ULTIMATUMIMA" Vujović: Pozivam sve građane da ostanu pribrani i strpljivi

Новости онлине

01. 06. 2025. u 19:23

POTPREDSEDNICA Glavnog odbora SNS Irena Vujović, osudila je maltretiranje građana od strane blokadera foteljaša.

СРБИЈА СЕ НЕЋЕ ПОВИНОВАТИ УЛИЧНИМ УЛТИМАТУМИМА Вујовић: Позивам све грађане да остану прибрани и стрпљиви

Foto Emilija Jovanović

- Trosatne blokade saobraćajnica u više od 30 gradova Srbije, uključujući i Beograd, kulminacija su višemesečnih neuspelih pokušaja blokadera da sprovedu obojenu revoluciju. Danas su otišli korak dalje protivzakonitim ograničavanjem osnovnog ljudskog prava građana širom zemlje, a to je pravo na slobodu kretanja.

Svima je već jasno da ovo nije protest sa legitimnim zahtevima, već organizovana kampanja sistemskog maltretiranja građana, svesnog izazivanja haosa, nestabilnosti i tenzija u društvu, kako bi se bez ikakve ideje i programa, vaninstitucionalno, nametnuo njihov politički interes, što predstavlja klasičan oblik političkog ekstremizma.

Srbija je pravna i demokratska država i svi koji misle da vaninstitucionalnim pritiscima i ucenama mogu da parališu kretanje građana i diktiraju uslove čitavom narodu, treba da znaju da im to neće uspeti.

Pozivam sve građane da ostanu pribrani i strpljivi i da se ne brinu, jer se Srbija nikada neće povinovati uličnim ultimatumima. 

Pobediće Srbija, odlučnije nego ikada! - poručila je Vujović.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (0)

ŽESTOKO SE UVREDILA: Đorđe David četiri meseca nije pričao sa Snežanom Đurišić - roker otkrio detalje