VELIČANSTVENA PROSLAVA U MOSKVI: Šešelj objasnio šta je cilj Parade pobede (VIDEO)
SVE su bolji odnosi izeđu Rusije i Kine, kaže predsednik SRS dr Vojislav Šešelj.
Foto: Shutterstock/ N. Skenderija/ Novosti ilustracija
- Videli smo kakav je doček bio juče(predsednika Kine Si Đinpinga u Rusiji). Svi su državnici primljeni lepo, tu je bila garda. Cilj Amerikanaca je da Kina i Rusija budu neprijateljske zemlje - kaže Šešelj.
Cilj Parade pobede je da se na veličanstven način proslavi jubilej pobede nad fašizmom, rekao je lider radikala za TV Pink.
Govoreći o odlasku predsednika Srbije Aleksandra Vučića u Moskvu, Šešelj ističe da je bio ubeđen a će otići, bez obzira na pretnje, podmetanja i ostalo.
- Morao je tamo da ode, pa makar preko Južnog pola. Poljska je dozvolila, ali nisu ove veštačke države Litvanija i Letonija, i mislim da naša vlada treba da prekine odnose sa njima. Takvo poniženje ne smemo da dozvolimo - dodao je on.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NA PRAGU NOVA ODLUKA O POVLAČENjU PRIZNANjA TZV. KOSOVA: "Odluka o priznanju lažne države doneta je protivno volji većine građana"
Opštinski odbor Demokratske narodne partije u Nikšiću najavio da će uputiti zvaničnu inicijativu za donošenje deklaracije o stavljanju van snage odluke o priznanju samoproglašene države Kosovo.
27. 07. 2026. u 15:35
HITNO UPOZORENjE ZA VOZAČE U SRBIJI: Opozvana dva popularna Nissan modela zbog rizika od požara i povreda
NA sajtu sistema NEPRO objavljen je opoziv dva modela putničkih vozila marke Nissan zbog bezbednosnih rizika koji mogu dovesti do povreda korisnika, odnosno povećanog rizika od požara.
24. 07. 2026. u 16:00
KAMERA OSTALA UPALjENA: Pobegao od medveda na Tari na drvo, a onda ga je ugledao odozdo (VIDEO)
NA PLANINI Tara ljubitelji prirode su nedavno, prilikom šetnje, sreli medveda, objavljeno je u Fejsbuk grupi "Ljubitelji planine Tare".
26. 07. 2026. u 12:14 >> 13:15
Komentari (0)