"OSEĆAM SE DOBRO" Vučić: Teža mi je terapija koju uzimam, ali navići ću se

PREDSEDNIK Aleksandar Vučić izjavio je da se oseća dobro.

ОСЕЋАМ СЕ ДОБРО Вучић: Тежа ми је терапија коју узимам, али навићи ћу се

Foto: Tanjug

- Nisam još povratio svu snagu, teža mi je terapija koju uzimam, ali navići ću se. Verujem da će sve biti super. Nadam se da to neće smanjiti moju energiju i ambiciju, iako manje snage, brzine i energije imam. Verujem da će sve biti dobro. Ima tu nekih drugih detalja, o kojima ni doktor Dinčić nije govorio, ne moram ni ja. Moj posao je da se borim za ljude u Srbiji. To ću nastaviti da radim, sa onoliko snage i energije koju imam. A verujem da je imam više od onih koji su fizički u boljem stanju od mene. To je nešto što vam bog da, ali i što vi odredite. Odustajanja nema - kazao je Vučić u obraćanju iz Moskve.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (14)

RONALDO I DRUŽINA ZNAJU ŠTA IM JE ČINITI: Portugal mora pobediti Kolumbiju kako bi došao do prvog mesta u grupi