HOROR U ODŽACIMA: Vođa protesta upucao čoveka koji je branio opštinu
KAKO "Novosti" saznaju, Miša Miletić, vođa protesta u Odžacima, upucao je sa dva hica u stomak Bojana Mihajlovića.
Foto: N. Živanović
Mihajloviću se, kako saznajemo, lekari bore za život.
Mihajlović je branio opštinu u Odžacima, a svemu je prethodila rasprava čiji je glavni akter Branko Babić.
Jovan Miletić je, inače sin Miše Miletića, čuveni kriminalac a upadao je Branku Babiću u lokal i pretio mu pištoljem, ako ne da novac.
Preporučujemo
VELIČANSTVENE SCENE UOČI SKUPA U BEOGRADU: Reke ljudi pešače ka prestonici uz jasnu poruku "Srbija pobeđuje" (FOTO/VIDEO)
26. 06. 2026. u 10:03 >> 11:50
JEZIVO: Novinar BIRN priziva smrt predsedniku Vučiću, pomenuo Čaušeskua (FOTO)
26. 06. 2026. u 09:54
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
TRAMP POTPISAO NAREDBU 13219: "Dejtonski sporazum i Rezolucija 1244 se moraju poštovati"
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp produžio je danas vanredno stanje na nacionalnom nivou u vezi sa Zapadnim Balkanom, u skladu sa Zakonom o međunarodnim vanrednim ekonomskim ovlašćenjima, objavljeno je danas na sajtu Federalnog registra SAD.
24. 06. 2026. u 17:38 >> 17:45
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
Mesi pitao hrvatskog fudbalera: "DA LI SI NORMALAN", on kaže: "Ugasio sam ga!"
SA DVA gola u pobedi Argentine nad Austrijom, kapiten "Gaučosa" je oborio čak četiri rekorda Mundijala, od kojih je najbitniji onaj da je postao najbolji strelac svih vremena na Svetskim prvenstvima. Kota "18" - trenutna.
23. 06. 2026. u 16:05
Komentari (32)