"DA BUDE JUNAK MAJCI I OCU! ŽIVI GAVRILO, ŽIVI SRBIJA!" Snažna Vučićeva poruka - Nasilje ne sme da prođe nekažnjeno (VIDEO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić oglasio se video-porukom na svom zvaničnom Instagram profilu.
Foto: Printscreen
"Nasilje ne sme da prođe nekažnjeno. Srbija je zgrožena brutalnošću političara koji su juče u Skupštini Srbije napadali žene samo zato što drugačije misle. Jedna od napadnutih bila je i trudnica Sonja Ilić iz Gračanice. Dečak kojeg će Sonja da rodi zvaće se Gavrilo. Da bude junak majci i ocu! Živi Gavrilo, živi Srbija!", napisano je u opisu kratkog video-zapisa.
Poslanica koja će uskoro dobiti malog Gavrila, a koji je bio ugrožen zbog postupka opozicije, kaže da je bebu dugo čekala, te da je kako bi ga dobila išla na veštačku oplodnju.
- Na sopstveni zahtev sam izašla iz bolnice, sa bebom je sve u redu, još uvek osećam mučnine, ali će šok koji sam doživela juče zauvek ostati. Ipak, Bog je uz nas! - kazala nam je poslanica Ilić.
Preporučujemo
POKUŠAJ UBISTVA TRUDNICE U SKUPŠTINI: Miloš Jovanović na delu - slika kao dokaz (FOTO)
04. 03. 2025. u 13:52
FICO ŠOKIRAN PONAŠANjEM TRAMPA: Vidno uznemiren susretom alarmirao Evropu
SLOVAČKI premijer Robert Fico rekao je liderima Evropske unije na samitu prošle nedelje da ga je "šokiralo" raspoloženje predsednika Sjedinjenih Američkih Država Donalda Trampa tokom njihovog sastanka u Mar-a-Lagu, izjavilo je više evropskih diplomata, objavio je danas briselski Politiko.
28. 01. 2026. u 07:48
VOJSKA NA ULICAMA PEKINGA Kina u fazi unutrašnjeg obračuna: Hapšenja u vrhu armije za izdaju u korist SAD (VIDEO)
KINA se suočava sa jednim od najtežih trenutaka unutrašnje političko-bezbednosne nestabilnosti u poslednjoj deceniji.
28. 01. 2026. u 07:00
DA LI JE TRAMP ZASPAO USRED SASTANKA? "Ne! Pogledajte, bilo je prilično dosadno!" (VIDEO)
DA LI je zaspao ili mu je samo bilo dosadno? Za američkog predsednika Donalda Trampa, sve je u oku posmatrača, kaže on.
30. 01. 2026. u 10:24
Komentari (0)