UMESTO BLOKADE AERODROMA MILOŠ JOVANOVIĆ SAMO UNIŠTIO BILBORD: Propala velika najava predsednika Nova DSS
VELIKA najava predsednika Novog DSS-a Miloša Jovanovića, poznatog u narodu kao Miloš Francuz, da će danas kao Alibaba sa svojih 40 razbojnika da blokira beogradski aerodrom, na kraju se pretvorila u tragikomično cepanje bilborda u Obrenovcu.
Foto: Printskrin
U saopštenju za javnost Jovanović čak navodi da će se obračun sa bilbordima širom Srbije nastaviti, predstavljajući to kao junačko delo iako je svima jasno da bilbordi ne uzvraćaju udarce. Kakav "junak", takvo i "junaštvo", baš kao i ono koje je pokazao 1999. godine tokom bombardovanja naše otadžbine, kada je pokupio svoje stvari iz jednog od mnogobrojnih stanova na Vračaru i pobegao u svoju domovinu Francusku.
Ovog puta, ipak, Jovanoviću je trebala čak i pomoć, iako se stalno on i njegovi sledbenici predstavljaju kao izuzetno vični i sposobni.
(24sedam)
Preporučujemo
VUČIĆ O REZULTATU IZBORA: "Očekujem da bude 7:3 ili 6:4, biću tužan ako ne bude 10:0"
26. 03. 2026. u 23:08
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
IRAN POSLAO JAVNU PORUKU SRBIJI: "Vi i mi smo simbol otpora i prkosa - ostaćemo jaki i ujedinjeni"
"OD BEOGRADA do Teherana, vidljiv je isti obrazac nasilja i nepoštovanja međunarodnog prava i ljudskih života."
25. 03. 2026. u 20:54
Komentari (0)