VIŠE OD 10 GODINA SARADNJE: Vulin i Kočnev razgovarali o nastavku obuke pripadnika srpskih službi bezbednosti u Rusiji
POTPREDSEDNIK Vlade Republike Srbije Aleksandar Vulin sastao se u Moskvi sa direktorom Federalne službe obezbeđenja Ruske Federacije generalom armije Dmitrijem Kočnevom.
Foto: Tanjug
Potpredsednik Vulin i direktor Kočnev razgovarali su o nastavku obuke pripadnika srpskih službi bezbednosti i razmene iskustava po pitanju organizacije i obezbeđenja štićenih lica i događaja.
Potpredsednik srpske vlade se zahvalio direktoru Federalne službe obezbeđenja RF na dosadašnjoj saradnji koja traje od 2013. godine i koja je unapredila nivo profesionalizma naših jedinica za obezbeđenje, kao i na kontinuiranoj podršci i partnerstvu.
BONUS VIDEO: Lažni ekolozi otvoreno protiv napretka Srbije: Ne trebaju nam ni pruge, ni putevi!
Preporučujemo
VULIN U POSETI MOSKVI: Potpredsednik Vlade Srbije razgovarao sa direktorom FSB Rusije
16. 10. 2024. u 13:34
VULIN ČESTITAO DAN BIA: Kada god je služba bila srpska, bila je vredna svog imena
17. 10. 2024. u 11:08
VULIN ZA "BERLINER CAJTUNG": Nisam bio toliki protivnik EU dok nisam upoznao EU
12. 10. 2024. u 15:53
BRISEL I NATO SE OVOME NISU NADALI Ruska odluka drma Evropu: Brigada marinaca posataje divizija na vratima EU (VIDEO)
VOJNO-politička situacija između Rusije i evropskih država ulazi u fazu opasne eskalacije. Moskva je iznenada donela odluku da postojeću 336. gardijsku brigadu mornaričke pešadije, stacioniranu u Kalinjingradskoj oblasti, reorganizuje i podigne na nivo divizije.
30. 12. 2025. u 20:45
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
UMRO NAJTEŽI ČOVEK NA SVETU: Sa 600 kilograma ušao u istoriju - borio se da smrša, ali bolest je presudila
DRŽAO je Ginisov rekord za najtežeg čoveka na planeti...
30. 12. 2025. u 18:15
Komentari (0)