"NEMOJTE VI DA NAM ODREĐUJETE" Vučić - Kad god su se Nemci i Austrijanci mešali, mi smo ratovali ovde

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da posle glasanja nema slavlja u Sarajevu, a da u Srbiji takođe vlada ozlojeđenost.

НЕМОЈТЕ ВИ ДА НАМ ОДРЕЂУЈЕТЕ Вучић - Кад год су се Немци и Аустријанци мешали, ми смо ратовали овде

Foto: Printskrin TV Prva

- Što ste nam to opet uradili. Ključno rešenje za probleme na Balkanu je da mi pričamo među sobom. Nemojte molim vas vi da nam određujete, kad god su se Nemci i Austrijanci mešali mi smo ratovali ovde. I molim druge u regionu, pre svega Bošnjake. U ponedeljak ću pričati sa Bošnjacima ovde u Srbiji. Mi imamo jednu zemlju, moramo da gledamo u budućnost - rekao je on.

Podelio je i činjenicu da danas 9 od 10 Bošnjaka koji odlaze iz Raške oblasti sada dolaze u Beograd, a ne u Sarajevo.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (31)

DOŽIVI SRBIJU NA KALEMEGDANU: Cela zemlja na jednom mestu – pronađite svoju idealnu lokaciju za letnji odmor