VIŠE OD REZERVNE ZEMLJE ON VOLI NEZAVISNO KOSOVO Vučić o Ponoševim izjavama: NJegova država je Hrvatska, a moja Srbija sa KiM kao njenim delom
ALEKSANDAR Vučić komnetarisao je izjave Zdravka Ponoša koji je rekao da je Kurti bolje iskoristio govor na sednici SB UN od predsednika.
Foto: Printskrin
- Nemam šta da kažem. Problem je u tome što vi vidite da je taj čovek navijao za Kurtija, da on iskreno voli nezavisno Kosovo više od svoje rezervne države Srbije pošto mu je njegova država Hrvatska, ovo mu je samo rezervna država, a mnogo više od svoje rezervne države voli nezavisno Kosovo. Ja imam samo jednu zemlju samo jednu državu ona je Srbija sa Kosovom i Metohijom kao njenim delom, a ovde se samo vidi ko koga voli i koga podržava što je dobro da ljudi vide - rekao je Vučić.
Preporučujemo
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)