VUČIĆ SE SASTAO SA RUSKIM AMBASADOROM: Predsednik razgovarao sa Bocan-Harčenkom
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa ambasadorom Ruske Federacije Aleksandrom Bocan-Harčenkom.
Foto: Instagram/buducnostsrbijeav
Pre sastanka sa ruskim ambasadorom Vučić je razgovarao sa predstavnicom NR Kine Čen Bo.
Predsednik je pre sastanka sa ambasadorkom Kine i predstavnikom Rusije prisustvovao sednici Vlade Srbije, gde je predstavio izveštaj o razgovorima sa Srbima sa Kosova i Metohije.
- Hvala vam na pozivu i što ste mi pružili priliku da vas obavestim o situaciji u kojoj se Srbija nalazi. Ne odustajemo od odgovorne politike mira i stabilnosti - napisao je predsednik na Instagramu nakon sednice.
Nakon sastanka sa ruskim ambasadorom Bocan Harčenkom, Vučić će razgovarati sa patrijarhom srpskim Porfirijem.
BONUS - NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (59)