VUČELIĆ ŽESTOKO: Preuzeli su model razbijanja bivše Jugoslavije! EU sa radošću potpuno potpala pod diktat SAD
MILORAD Vučelić, glavni i odgovorni urednik "Večernjih novosti", komentarisao je aktuelnu situaciju povodom dešavanja na Kosovu i Metohiji i zaključio da je EU potpuno potpala pod diktat SAD, preuzimajući model iz doba razbijanja bivše Jugoslavije.
Milorad Vučelić
- To što Kurti drastično krši sve, ama baš sve međunarodne ugovore i konvencije ne nailazi ni na kakvu reakciju međunarodnih faktora sa Zapada i konkretno Brisela. Briselska administracija, kojoj je povereno sprovođenje međunarodnih sporazuma i rezolucija UN, nema moći i neće da leči Kurtijevo „ludilo“. To pravo im je suštinski oduzela Amerika, što je samo preuzet model iz doba razbijanja biše Jugoslavije. Poveriš evropskim predstavnicima zadatak da reše neki problem, a onda se upreš svim silama da ih u tome ometaš i sprečiš, i nakon toga pokažeš da si ti jedini sposoban da rešiš ono što si zakuvao, a poseješ novi pakao. Sada više nema ni tih nijansi, jer je EU sa radošću potpuno potpala pod diktat SAD - naveo je Vučelić u autorskom tekstu "Ludilo" za Pečat.
Ceo tekst možete pročitati KLIKOM OVDE!
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ORBAN SE OGLASIO ZBOG SITUACIJE U ZEMLjI: Izdao hitno upozorenje
LIDER mađarske opozicione stranke Fides i bivši premijer zemlje Viktor Orban optužio je danas vladu stranke Tisa da vodi zemlju ka diktaturi, nakon polemike izazvane izjavama bivšeg predsednika Janoša Adera o planiranim smenama državnih funkcionera.
05. 07. 2026. u 12:34
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (1)