ALEKSANDAR Vučić oglasio se na Instagramu i poslao poruku građanima Srbije.
Povezane vesti
VUČIĆEVA DECENIJA NAJVEĆE IZGRADNJE U ISTORIJI! Srbija je u ovom periodu napredovala više nego za 67 godina
DOK su se decenijama smenjivale strategije, planovi i vizije koje su ostajale na papiru, poslednjih desetak godina razvoj Srbije prvi put je postao kontinuiran proces, vidljiv na terenu – u kilometrima asfalta, novim mostovima i povezanim krajevima zemlje.
27. 12. 2025. u 13:43
BLOKADERI UNIŠTAVAJU SRBIJU, VUČIĆ JE GRADI: Predsednikova vizija je država napretka naspram politike rušenja i zastoja
JASNA je razlika između vizije predsednika Srbije Aleksandra Vučića i vizije blokadera! Dok predsednik Vučić ima za cilj da Srbija raste i razvija se, cilj blokadera je da je potpuno rasparčaju i unište.
26. 12. 2025. u 07:27
SRBIJA PLAĆA CENU SVOG IZBORA DA BUDE NEZAVISNA ZEMLJA Vučić: Država nije igračka
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić izjavio je sinoć da je geopolitika najvažniji faktor u svemu i da Srbija plaća cenu svog izbora da bude nezavisna zemlja i da ne uđe u NATO, da ne uvede sankcije Rusiji i ne prizna tzv. Kosovo.
11. 12. 2025. u 07:34
"ČUVAMO I SAČUVAĆEMO NAŠU SRBIJU!" Predsednik Vučić: Mi u Srbiji se ne spremamo za ratove, mi snažimo svoju vojsku da bismo odvratili svakog
PREDSEDNIK Vučić se oglasio na Instagramu, gde je objavio video sa jasnom porukom - Srbija je sačuvana od ratnih sukoba uprkos svakodnevnim provokacijama.
05. 12. 2025. u 21:23
Najnovije iz rubrike
"MARKO RUBIO IMAO JE VEOMA DOPADLJIV GOVOR ZA EVROPSKE UŠI" Vučić o pravcu odnosa Evrope i SAD
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obraćao se iz Minhena, tim povodom prokomentarisao je pravac odnosa Evrope i SAD.
14. 02. 2026. u 14:05
"NAŠE JE PRAVO DA KUPUJEMO VOJNE SISTEME KOJE HOĆEMO" Vučić:Ni mi ne pitamo Zagreb ili Albaniju šta će im patrije, točkaši i drugo naoružanje
PREDSEDNIK Vučić je istakao da je naše pravo da kupujemo vojne sisteme koje hoćemo, i da ni mi ne pitamo Zagreb ili Albaniju šta će im patrije, točkaši i drugo naoružanje i tehnika.
14. 02. 2026. u 14:04
"KAD VEĆ PRIČATE O SRBIMA, MALO POŠTOVANJA POKAŽITE" Vučić: Mi smo vojno neutralna zemlja
PREDSEDNIK Vučić je istakao da mi ni sa kime nemamo sklopljene vojne savez.
14. 02. 2026. u 13:53
"ZA NAS JE NAJVAŽNIJE DA SAČUVAMO MIR" Vučić: Vidim da su se sreli Plenković i Kurti, kao i trojica ministra odbrane
PREDSEDNIK Vučić komentarisao je susret Plenkovića i Kurtija na marginama Minhenske bezbednosne konferencije.
14. 02. 2026. u 13:43
uživoVUČIĆ SE OBRAĆA IZ MINHENA: Za nas je najvažnije da sačuvamo mir, to ćemo uraditi
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obraća se iz Minhena.
14. 02. 2026. u 13:25 >> 13:33
Komentari (0)