PS: Laži iz BiH na račun Vulina su bizarne
POKRET socijalista odgovorio je na napade iz BiH upućene na račun ministra unutrašnjih poslova Aleksandra Vulina. Saopštenje prenosimo u celosti.
Aleksandar Vulin / Foto Ž. Knežević
"U medijima i među političarima iz Bosne i Hercegovine koji Aleksandru Vulinu ne praštaju ni borbu protiv kriminala, ni borbu za srpski svet, širene su mnoge laži, ali poslednja laž o kojoj se raspravlja kao da je istina je sasvim bizarna. Aleksandar Vulin nije položio nikakav cvet ispred murala posvećenom Ratku Mladiću. U to su lako mogli da se uvere svi koji su želeli da saznaju istinu. Bilo je dovoljno da su pitali bilo koju od brojnih novinarskih ekipa koje su snimale i mural i Aleksandra Vulina tokom razdvajanja pristalica Ratka Mladića i pristalica različitih nevladinih organizacija. Ako lažovima treba i još dokaza, onda bi desetine prolaznika, ali i policajaca isto tako mogli da posvedoče da nikakvog polaganja cveća nije bilo. Obaveštajne službe koje podržavaju bosanske političare u iznošenju laži i napadima na Aleksandra Vulina, takođe su mogle svojim političkim predstavnicima da saopšte da nikakvog polaganja cveća nije bilo i da brojne ulične kamere nisu mogle da zabelže ono čega nema. Ministar Vulin nema običaj da na intervencije policije nosi cveće i tako je bilo i tokom noći 9. novembra. Ova laž je laka za demantovanje i sama po sebi nije vredna pažnje, ali ono što jeste vredno odgovora je sistem planskog širenja laži u svrhu političkih napada na svakog ko je dosledno uz Srbe gde god da žive. Ako se u medijima ovako otvoreno laže o ministru policije Srbije, kakve li se tek laži pripremaju za one Srbe koji bosanskim političarima još više smetaju od Aleksandra Vulina", odgovorili su u Pokretu socijalista na napade i laži upućene na račun lidera Pokreta socijalista i ministra unutrašnjih poslova Srbije Aleksandra Vulina od strane medija i političara iz Bosne i Hercegovine.
Preporučujemo
ISTORIJSKI DAN ZA SRBIJU: Vučić na otvaranju deonice auto-puta Adrani–Preljina
26. 06. 2026. u 16:55
MINISTARKA ĐEDOVIĆ HANDANOVIĆ UĆUTKALA PONOŠA: Srbija nije rudarski Eldorado
26. 06. 2026. u 16:24
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
TRAMP POTPISAO NAREDBU 13219: "Dejtonski sporazum i Rezolucija 1244 se moraju poštovati"
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp produžio je danas vanredno stanje na nacionalnom nivou u vezi sa Zapadnim Balkanom, u skladu sa Zakonom o međunarodnim vanrednim ekonomskim ovlašćenjima, objavljeno je danas na sajtu Federalnog registra SAD.
24. 06. 2026. u 17:38 >> 17:45
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
Mesi pitao hrvatskog fudbalera: "DA LI SI NORMALAN", on kaže: "Ugasio sam ga!"
SA DVA gola u pobedi Argentine nad Austrijom, kapiten "Gaučosa" je oborio čak četiri rekorda Mundijala, od kojih je najbitniji onaj da je postao najbolji strelac svih vremena na Svetskim prvenstvima. Kota "18" - trenutna.
23. 06. 2026. u 16:05
Komentari (0)