BOŽIĆ: Marinikina pamet isprana novcem Dragana Đilasa!
TO što je Marinikina pamet isprana novcem Dragana Đilasa je njen ozbiljan problem, ali da ga ispere građanima Srbije kojima uz gomilu laži poslužuje i krivicu za genocid, teško, navodi Sandra Božić, član Glavnog odbora Srpske napredne stranke.
Foto: RTS printskrin
- Vrlo jasno narod pamti lopovluk tajkuna milionera koji je krstario njihovim džepovima i stvorio imperiju na leđima građana Srbije. Istog onog Dragana Đilasa koji nas svakodnevno svojim javnim ispadima podseća da je za politiku netalentovan i da je tu isključivo zbog novca-i to tuđeg.
- A drugaricu narko dilera, Mariniku Tepić, koja bi za momenat mogla da stane sa brojanjem nula na svojim računima, jer joj očigledno nije dobro, za par meseci na izborima ćemo podsetiti šta znači istorijsko poverenje građana Srbije u politiku Aleksandra Vučića, jer prva bi ona ipak trebalo da pamti sve svoje izborne debakle i ubedljivu pobedu Srpske napredne stranke na svakom biračkom mestu poslednjih devet godina - rekla je Božić.
- Umesto gebelsove retorike Marinika da se pozabavi odgovorom na pitanja gde je novac koji je otela od sportista i sportskih društava Vojvodine, koliko narko dilera je podmirila tim novcem i za koje usluge.
- Najzad, da objasni i svoje veze sa Belivuk klanom i sa kim se i zašto po Pančevu viđala uoči izbora prošle godine - zaključila je Božić.
BONUS VIDEO - JA SAM UBEĐEN DA JE VUČIĆ RAZOČARAN: Orlić duhovito odgovorio na reči Dragana Đilasa
Preporučujemo
"NIJE KANCEROGENA SRBIJA, VEĆ NjENA IZJAVA": Petar Petković o uvredama Vjose Osmani
27. 10. 2021. u 12:26
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (19)