VAŽNA BITKA PROTIV BELE KUGE: Dveri i deo POKS predali potpise u RIK

В. Н.

22. 02. 2022. u 20:30

KOALICIJA okupljena oko Srpskog pokreta Dveri i dela Pokreta obnove Kraljevine Srbije, na čelu sa Žikom Gojkovićem, predala je u utorak Republičkoj izbornoj komisiji izbornu listu za parlamentarne izbore.

ВАЖНА БИТКА ПРОТИВ БЕЛЕ КУГЕ: Двери и део ПОКС предали потписе у РИК

Foto Tanjug

Listu pod nazivom "Boško Obradović - Srpski pokret Dveri - POKS - Miloš Parandilović - Patriotski blok za obnovu Kraljevine Srbije" potpisima je podržalo 11.099 građana. Slogan izborne kampanje koalicije je "Srcem za Srbiju".

Predsednik Dveri Boško Obradović rekao je da očekuje ozbiljan rezultat na izborima, ističući da je glas za patriotski blok "siguran glas, daleko iznad cenzusa".

Naveo je da će ta koalicija, koja se zalaže za obnovu Kraljevine Srbije, biti glas svih koji su protiv aktuelne, ali i protiv povratka bivše vlasti. Obradović je kazao da borba protiv bele kuge treba da bude državni prioritet.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (1)

POSLE NEKOG VREMENA: Nebojša Pajkić u javnosti- evo kako danas izgleda (FOTO)