POVEZAO KOLEGU, PA NALETELI NA CISTERNU: Ovo su Nikola i Goran koji su poginuli u stravičnoj nesreći kod Zaječara
U STRAVIČNOJ saobraćajnoj nesreći, koja se oko 15 časova dogodila na putu Zaječar - Negotin, poginuli su Nikola Todorov (22) iz Zaječara i Goran Marinković (33) iz obližnjeg sela Vražogrnac.
Foto: Printskrin
Oni su u trenutku sudara sa cisternom, namenjenoj za prevoz tečnog naftnog gasa, koja je juče bila prazna, bili u BMV-u kojim je upravljao Nikola. Kako je došlo do nesreće, utvrdiće istraga, ali je prizor na mestu udesa bio jeziv. Od automobila nije ostalo gotovo ništa.
Kako smo nezvanično saznali, Goranu je juče po završetku radnog vremene u prodavnici bele tehnike, u kojoj je radio sa Nikolom, pobegao autobus, pa se mlađi kolega ponudio da ga preveze do kuće u Vražogrncu. Nedaleko od zaječarske fabrike kablova došlo je do direktnog sudara njihovog BMV-u sa cisternom. Od siline udarca, obojica su odmah preminuli.
Na mestu nesreće saznali smo da je nastradali Marinković, otac troje dece, od kojih najmlađa ćerka ima nepune dve godine, počeo da radi u prodavnici bele tehnike pre samo dvadesetak dana.
Nikolini poznanici kažu da je on pre dva meseca kupio auto i verovatno se rado ponudio kolegi da mu se nađe u nevolji.
Preporučujemo
TEŠKA SAOBRAĆAJKA NA IZLAZU IZ ZAJEČARA: U sudaru kamiona i automobila poginule dve osobe! (FOTO)
17. 12. 2020. u 16:18 >> 16:32
"RUSI, IDITE KUĆI!" Jeziva politička poruka sa trga u Budimpešti, Mađar već počeo da radi po nalogu Brisela (VIDEO)
VELIKI politički zaokret u Mađarskoj najavio je lider opozicione Tise Petar Mađar, koji je posle izborne pobede poručio da zemlju čeka obnova punog učešća u Evropskoj uniji i NATO, miran prenos vlasti i ozbiljno preuređenje državnog vrha.
13. 04. 2026. u 07:27
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Tragač iz "potere" se srušio na pod usred emisije: Nastao muk u studiju, vidite reakciju Memedovića (VIDEO)
VODITELj je postavio takmičaru pitanje nakon kojeg je u studiju usledila neočekivano zabavna i zanimljiva situacija.
14. 04. 2026. u 08:09
Komentari (5)