NEMCI ČEKAJU DOBAVLJAČE: Od 27. septembra do 15. oktobra se organizuju on-lajn susreti
SRPSKE kompanije koje bi da sarađuju i rade za nemačke kolege, mogu da se priključe sedmom Danu dobavljača.
Foto RTRS
Šansu da se prijave imaju do kraja meseca, a sami "susreti" se organizuju od 27. septembra do 15. oktobra. Ovog puta, dani se organizuju u on-lajn formatu.
Ove godine, nemačke kompanije dolaze pretežno iz metaloprerađivačkog sektora, i zainteresovane su za usluge livenja, kovanja, štancovanja i savijanja delova, kao i iz sektora brizganja plastike i elektronike. Učešće u projektu je potvrdilo više od 59 nemačkih kompanija.
Cilj projekta je da nemačke firme pronađu proizvođače iz traženih privrednih oblasti u Srbiji i zemljama Zapadnog Balkana.
Preporučujemo
SREBRO NA ISTORIJSKOM MAKSIMUMU: Cena plemenitog metala premašila 85 dolara po unci
12. 01. 2026. u 17:45
ZAKON O ANEKSIJI GRENLANDA PREDAT KONGRESU: "Dodeliti mu status savezne države SAD"
AMERIČKI republikanski kongresmen Rendi Fajn podneo je predlog zakona koji predviđa „aneksiju i dodelu statusa savezne države“ Grenlandu u okviru Sjedinjenih Američkih Država, navodi se u saopštenju koje je objavio zakonodavac.
12. 01. 2026. u 21:16
OVO JE GLAVNI UDARAC ZA NATO I KIJEV: U napadu „orešnikom“ uništena fabrika od velikog značaja (VIDEO)
NAPAD „orešnikom“ onesposobio je Lavovsku državnu fabriku za popravku aviona, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
12. 01. 2026. u 15:27
SKRIVENA PRETNjA IZ VOJNE BAZE: Tajni grad veličine 100 Moskvi na Grenlandu - duboko ispod ledenog pokrivača
NAUČNICI upozoravaju na ozbiljan ekološki rizik od napuštene američke vojne baze Kamp Senčuri, poznate kao „grad pod ledom“, koju je slučajno ponovo otkrio NASA-in radar 2024. godine duboko ispod ledenog pokrivača Grenlanda.
10. 01. 2026. u 15:43
Komentari (0)