VELIKI PREOKRET: Marko i Marija Milošević neće tužiti kuću koja je producirala seriju "Porodica"

Д. Б. М.

01. 04. 2021. u 09:42

DECA predsednika Miloševića, Marija i Marko, neće tužiti kuću koja je producirala snimanje serije "Porodica".

ВЕЛИКИ ПРЕОКРЕТ: Марко и Марија Mилошевић неће тужити кућу која је продуцирала серију Породица

Foto EPA/AP

- Oni su samo apelovali da se zbog istorijske distance i nekonsultovanja porodice ne dogode improvizacije, a one su se ipak dogodile. Serija je snimljena, a Mariju, jedinog živog člana porodice Milošević, koja je bila u vili "Mir" tih dramatičnih dana, nisu ništa pitali - kazao je juče, za "Novosti", advokat Dragoljub Tomašević, koji je kao advokat Marije i Marka Milošević, početkom juna prošle godine produkciji Firefly i RTS, poslao apel u kom su tražili hitno obustavljanje snimanja serije "Porodica".

Tomašević je rekao i da Miloševićeva deca ne žele da gledaju seriju, jer je to za njih veoma stresno.

- Gledam seriju kao njihov punomoćnik. Pratimo opšti kontekst i reagujemo kao učesnici tako što pobijamo neistinite tvrdnje i govorimo o događajima koji su bili istiniti, a ne ovakvi kako su prikazani, kao niskobudžetna sapunica.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ORBAN OTKRIO ŠOK DETALJE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine

ORBAN OTKRIO ŠOK DETALjE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine

MAĐARSKI premijer Viktor Orban izjavio je da je 1999. godine, tokom svog prvog premijerskog mandata, dok su trajali sukobi u AP Kosovu i Metohiji i NATO agresija, dobio poziv od tadašnjeg američkog predsednika Bila Klintona da Mađarska otvori drugi front i napadne Srbiju ili "bar da puca iz Mađarske preko Vojvodine sve do Beograda", ali da je odbio takav poziv, preneo je danas Telex.

09. 02. 2026. u 11:13

Komentari (1)

ĐOKOVIĆ U ŠOKU KADA JE SAZNAO KOLIKO U HRVATSKOJ IMA RODBINE: Nisam to znao!