RUD JE SRUŠIO ISTROŠENOG POLJAKA: Francuz je odigrao jedan meč više!
OKRŠAJ Ruda i Imbera ćemo gledati u četvrtfinalu mastersa u Kneževini.
FOTO: AP/Thibault Camus
Norvežanin je rođeni šljakaš i u Monte Karlu se za sada sjajno snalazi. Na samom startu deseti reket sveta je eliminisao Alehandra Tabila, da bi nešto kasnije bio bolji i od Huberta Hurkača.
Poljak je odigrao veliki broj mečeva u poslednje vreme i stigao ga je umor, a momak iz Osla je to iskusno znao da iskoristi.
Njegov današnji protivnik je do sada odigrao jedan meč više u Kneževini. Srušio je Federika Koriju, dok su kasnije pali Džidžen Džang, odnosno Lorenco Sonego.
Rud i Imber su se sastali 2020. godine na istoj ovoj podlozi i norveški teniser je upisao trijumf. Verujemo da će i večeras slaviti.
NAŠ TIP: Imber - Rud 2-2 (kvota 1,48)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
BITKA ZA BOLjI PLASMAN: Fener je slavio u prvom delu sezone!
12. 04. 2024. u 10:16
PARTIZAN SE ČASNO OPRAŠTA: Crno-beli u poslednjem kolu igraju bez pritiska!
12. 04. 2024. u 08:36
ZAPAD U NEVERICI, TRAMP U ŠOKU! Evo šta su Turci upravo uradili zbog napada Amerikanaca i Izraela na Iran
Nakon što su Sjedinjene Američke Države i Izrael ivršili napad na Iran, pa izazvali odgovor u vidu raketa i dronova po okolnim zemljama u kojima su američke vojne baze, desila se jedna potpuno nesvakidašnja stvar.
06. 03. 2026. u 22:52
DEČKO JU JE ZAPREPASTIO: Arina Sabalenka dobila prsten od tri miliona dolara! (FOTO)
Tri miliona dolara. Tolika je otprilike cena vereničkog prstena Arine Sabalenke.
06. 03. 2026. u 12:25
SENZACIJA U INDIJAN VELSU! Novak Đoković trlja ruke, bolje vesti nije mogao da čuje
IZNENAĐENjE na mastersu u Indijan Velsu.
06. 03. 2026. u 11:50
Komentari (0)