SUDAR POSRNULIH: Nekad u Ligi šampiona, a danas borba za goli život
VEČERAS U 21.00 na "La Rosaledi" sastaju se Malaga i Leganjes u poslednjem susretu 33. kola Segunde.
Foto: Profimedia
Puleni Serhia Peljisera nemaju trijumf na prethodne četiri utakmice u prvenstvu. U prošlom kolu fudbaleri Malage su odigrali remi bez golova na svom terenu protiv Levantea.
Tim iz Andaluzije čeka borba za opstanak do kraja sezone jer se nalazi u zoni ispadanja na 21. mestu na tabeli sa 27 bodova, 11 manje od Sporting Hihona koji je u sigurnoj luci.
Ekipa Leganjesa je takođe u jako lošoj formi i ulazi u duel posle posle tri vezana poraza u prvenstvu. Poslednji je doživeo pred svojim navijačima protiv Real Ovijeda minimalnim rezultatom. Klub iz predrađa Madrida je pao na 15. poziciju španske Segunde uz 40 prikupljenih bodova.
Domaćin je u minulom međusobnom duelu izgubio od bivšeg prvoligaša 1:0.
Tim Malage je u najtežoj situaciji u istoriji kluba. Nekada su ga sekunde delile od polufinala Lige šampiona, a danas grca za opstanak u Drugoj ligi Španije. Obe ekipe su u jako lošoj formi, ali blagu prednost dajemo fudbalerima sa "La Rosalede" i očekujemo da postignu makar jedan gol na meču.
Preporučujemo
SRBIJA BI DA ZAPOČNE KVALIFIKACIJE SA DVE POBEDE: Piksijevi ''orlovi'' na neugodnom gostovanju
27. 03. 2023. u 14:08 >> 14:08
IRCI NE ZABORAVLjAJU ANRIJEVU RUKU: Francusku očekuje "topao doček" u Dablinu
27. 03. 2023. u 10:45
SRBIJA I ALBANIJA ODLUČUJU - IDE LI SRBIJA NA OLIMPIJADU? Tako je rešeno na svetskom nivou...
Najnovije vesti iz fudbala su više nego zanimljive.
17. 12. 2025. u 15:11
HAOS: Čuveni fudbaler pauzirao karijeru da bi bio uz bolesnu suprugu, a ona ga - PREVARILA!
Život stvarno piše drame...
17. 12. 2025. u 19:20
BURA U SPORTU! Jedna država najstrože zabranila da se ovaj broj IKADA VIŠE koristi na dresovima, da li će sad i druga?!
Najnovije vesti iz Nemačke liče na nedavne iz Italije.
17. 12. 2025. u 14:15
Komentari (0)