U ĆUPRIJI VAKCINA “NA NOGE” GRAĐANIMA: Imunizacija u seoskim ambulantama počinje od ponedeljka

З. Рашић

03. 04. 2021. u 11:21

KAKO je najavljeno, od ponedeljka, 5. aprila, stanovnici seoskih mesnih zajednica opštine Ćuprija moći će da se vakcinišu u svojim mesnim zajednicama, pri čemu će timovi za imunizaciju Doma zdravlja raditi u seoskim ambulantama po određenom rasporedu.

У ЋУПРИЈИ ВАКЦИНА “НА НОГЕ” ГРАЂАНИМА: Имунизација у сеоским амбулантама почиње од понедељка

Foto: Z.Rašić

Tako će se od ponedeljka, 5. aprila, do srede, vakcinacija sprovoditi u selu Virine od 9 do 13 sati, a cepivo će moći da prime svi meštani tog sela koji to žele bez prethodnog zakazivanja.

Narednog četvrtka, petka i u ponedeljak, odnosno 8, 9, i 12. aprila, timovi za imunizaciju biće u selu Isakovo, koje je sledeće na redu. I njima će, kao i stanovnicima Virina, biti dostupna kineska vakcina “Sinofarm”. Plan je da se u svakom selu imunizacija obavlja tri dana, a cilj je da se na ovaj način poveća obuhvat vakcinisanih jer će cepivo seoskom stanovništvu stići praktično “na noge”.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

DRŽI IM PREDAVANJE O MOMCIMA: Vujadin zapretio ćerkama - Mirka otkrila detalje iz porodičnog doma