EPIDEMIJA U BRANIČEVSKOM OKRUGU Kovidom zaraženo još 48 osoba
NA teritoriji Braničevskog okruga registrovano je još 48 lica inficiranih Kovidom 19.
Foto: D.N.
Od toga, 36 je sa područja Požarevca, pet je iz Velikog Gradišta, tri iz Žagubice, dva iz Golupca i po jedan u Žabarima i Petrovcu na Mlavi. Računajući od početka epidemije, ukupan broj zaraženih najveći je u Požarevcu – 713, a zatim u Petrovcu na Mlavi – 307. U Velikom Gradištu obolelo je 102 lica, u Kučevu 56, u Žagubici 42, u Golupcu 38, u Žabarima 30 i u Malom Crniću 28.
KATASTROFA U VAŠINGTONU: Tramp odobrio vanredno stanje
AMERIČKI predsednik Donald Tramp odobrio je deklaraciju vanrednog stanja za Vašington kako bi savezne vlasti pomogle pri sanaciji kanalizacione katastrofe koja je počela prošlog meseca.
22. 02. 2026. u 13:41
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)