TRADICIJA LOKALNE SAMOUPRAVE U MIONICI Besplatne knjige za prvake
OSMU godinu zaredom, Opština je obezbedila besplatne udžbenike za 102 prvaka, za šta je izdvojeno nešto više od milion dinara.
foto opština mionica
- Od septembra, u školske klupe sešće 10 mališana više nego lane, pa smo zadovoljni što je u obnovu ovdašnjih obrazovnih ustanova lokalna samouprava uložila više od 360 miliona dinara. U Mionici su, za 338 miliona, kompletno renovirane osnovna i srednja škola, za obnovi objekta u Rajkoviću izdvojeno je 26, za osmoletku u Dučiću bezmalo četiri i po, a renoviranje četvororazredne škole u Bukovcu koštalo je 1,2 miliona dinara - kaže prvi čovek Mionice, Boban Janković.
Preporučujemo
JOŠ JEDAN NEUSPEO POKŠAJ SMENE PREDSEDNIKA SKUPŠTINE U KULI Bura zbog osam minuta
28. 01. 2026. u 20:00
U CENTRU POŽAREVCA POČELO URUŠAVANjE ZADUŽBINE IZ 19. VEKA Rizik kraj "Čikoša"
28. 01. 2026. u 20:00
NOVI SAD ODAJE PRIZNANjE MLADOM ŠAHISTI Leonid zaslužio gradsku nagradu
28. 01. 2026. u 20:00
FICO ŠOKIRAN PONAŠANjEM TRAMPA: Vidno uznemiren susretom alarmirao Evropu
SLOVAČKI premijer Robert Fico rekao je liderima Evropske unije na samitu prošle nedelje da ga je "šokiralo" raspoloženje predsednika Sjedinjenih Američkih Država Donalda Trampa tokom njihovog sastanka u Mar-a-Lagu, izjavilo je više evropskih diplomata, objavio je danas briselski Politiko.
28. 01. 2026. u 07:48
VOJSKA NA ULICAMA PEKINGA Kina u fazi unutrašnjeg obračuna: Hapšenja u vrhu armije za izdaju u korist SAD (VIDEO)
KINA se suočava sa jednim od najtežih trenutaka unutrašnje političko-bezbednosne nestabilnosti u poslednjoj deceniji.
28. 01. 2026. u 07:00
SPAS U 10 SEKUNDI: Kako sami sebi možete da pomognete u slučaju srčanog udara
INFARKT je jedan od najčešćih uzroka iznenadne smrti, i to sve češće kod mladih osoba.
29. 01. 2026. u 07:41
Komentari (0)