OBNOVA VODOVODA NA HISARU: Ulaganja iz leskovačkog budžeta
U Norvežanskoj ulici, na Hisaru, Leskovac obnavlja vodovodnu mrežu. Za ove namene lokalna samouprava je iz svog budžeta izdvojila 8,6 miliona dinara.
foto: GU Leskovac
Rekonstruiše se oko 320 metara vodovodne mreže, a cilj je obezbeđivanje dovoljne količine vode za snabdevanje druge visinske zone u Leskovcu, preko crpne stanice pod nazivom „Narodni front“.
Radove je obišao predsednik Privremenog organa Goran Cvetanović koji je podsetio da su ukupna dosadašnja ulaganja u vodovodnu infrastrukturu veća od milijardu dinara, a da je izgrađeno ili obnovljeno oko 94 kilometara vodovoda.
Preporučujemo
NARODNA KUHINjA U KRALjEVU LANE SKUVALA VIŠE OD 150.000 OBROKA Donatori uvek potrebni
08. 02. 2026. u 20:00
ZELENSKI, MRTVI SU: Stravičan snimak i brutalna poruka, javio se Kadirov (VIDEO)
ČEČENSKI lider Ramzan Kadirov objavio je snimak likvidacije ukrajinskih vojnika u Kostjantinjivki u Donjeckoj oblasti u Ukrajini na svom Telegram kanalu.
07. 02. 2026. u 17:05
"PRIŠTINSKA ADMINISTRACIJA UBRZANO ČISTI POKRAJINU OD SRBA" Hitno se oglasilo rusko Ministarstvo spoljnih poslova - "To je licemerno!"
KORISTEĆI uspeh na nedavnim parlementarnim izborima, prištinska administracija forsira čišćenje pokrajine od srpskog stanovništva, saopšteno je iz Ministarstva spoljnih poslova Rusije.
04. 02. 2026. u 13:32
NAJVIŠI ČIN MONAŠTVA U PRAVOSLAVLjU: Ko su Shi monasi?
OVO postriženje naziva se „drugim krštenjem“, postrizavani se očišćuje od svih grehova i postaje "sin svetlosti“.
08. 02. 2026. u 09:25
Komentari (0)