JAVNI UVID U PLAN UPRAVLJANJA VRELOM GRZE: Primedbe i sugestije dostavljaju se Turističkoj organizaciji Paraćin
U TOKU je javni uvid u predlog Plana upravljanja Spomenikom prirode „Vrelo Grze“ za period od 2024 do 2033. godine.
Foto: Z. Rašić
Ovaj spomenik prirode svrstan je u treću kategoriju - zaštićeno područje lokalnog značaja, a Skupština opštine Paraćin je za upravljača odredila optšinsku Turističku organizaciju.
Površina Spomenika prirode „Vrelo Grze“ je blizu 19 hektara i nalazi se u vikend naselju Grza u obuhvatu Kučajskih planina, na katastarskom području Gornje Mutnice.
Predlog Plana upravljanja ovim spomenikom prirode za naredni desetogodišnji period objavljen je na sajtu Turističke organizacije opštine Paraćin, kojoj zainteresovani građani i pravna lica mogu da dostave svoje obrazložene predloge, primedbe i sugestije.
Krajem meseca biće organizovana završna javna rasprava.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"NE ŽELIM PREGOVORE" Tramp brutalno zapretio: Napadi na Iran biće nastavljeni dok ne pristanu
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je danas da će američki vazdušni udari na Iran biti nastavljeni i narednih dana, uz upozorenje da će biti sve intenzivniji ukoliko Teheran ne pristane na sporazum, dodajući da trenutno ne želi pregovore sa Iranom.
15. 07. 2026. u 20:30
NOVI JEZIV SNIMAK DRAME U AVIONU: Supruga drži Srbina da ne ispadne iz aviona (VIDEO)
NA letu iz Soluna za Mihnen prošlog petka dogodio se incident kada je tokom leta pukao prozor aviona, a onda je došlo do dekompresije kabine.
14. 07. 2026. u 17:57
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)