MENJAJU TRASE AUTOBUSA : Zbog radova na Limanu preusmeren gradski prevoz
ZBOG izgradnje kružne raskrsnice na Bulevaru cara Lazara i Fruškogorske ulice u Novom Sadu, od petka, 3. marta, privremeno će biti izmenjene trase autobuskih linija broj 1, 4, 8, 11B i 13, u skladu sa rešenjem Gradske uprave za saobraćaj i puteve.
S.B.
Tako će autobusi na linijama 1 i 8 u tom delu grada u smeru iz centra, saobraćati Bulevarom cara Lazara do raskrsnice sa Bulevarom oslobođenja, pa u Ulicu narodnog fronta , zatim u Fruškogorsku ulicu i dalje redovnom trasom.
Na izmenjenom delu trase na linijama 1 i 8 neće se koristiti stajališta drugih linija. U smeru sa Limana autobusi saobraćaju redovnom trasom.
Linije 4 i 11B će u smeru iz Centra ići Bulevarom cara Lazara do raskrsnice sa Bulevarom oslobođenja, pa desno u – ulicu Narodnog fronta i da lje redovnom trasom redovna trasa.
U smeru sa Limana, autobusi će saobraćati redovnom trasom.
Na liniji 13, u smeru Univerzitet – Detelinara, autobusi će od raskrsnica Jirečekove i Fruškogorske ulice ići pravo Fruškogorskom zatim desno na Bulevar oslobođenja sve do raskrsnice sa Bulevarom cara Lazara a dalje nastavljaju redovnom trasom. U smeru sa Detelinare ka Univerzitetu, autobusi saobraćaju redovnom trasom.
Preporučujemo
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
KRAH - IBRAHIMOVIĆ OSTAJE BEZ NOVCA: Uložio milione u novi biznis - sve propalo
ZLATAN Ibrahimović je započeo biznis koji ne ide onako kako je planirano.
11. 12. 2025. u 11:24
Komentari (0)