OBRUŠILE SE TRI STENE: Odron u mestu Bojanići na Ibarskoj magistrali
NA kolovoznu traku magistralnog puta Raška-Kraljevo, u mestu Bojanići u Ibarskoj klisuri, nedaleko od varošice Ušće, jutros su se, oko 10 sati, obrušile tri velike stene, prema slobodnoj proceni teške par tona.
G.Šljivić
Tom prilikom niko nije povređen, što je prava sreća uzimajući u obzir da je ovo veoma prometna deonica Ibarske magistrale, a zbog odrona saobraćaj se odvija usporeno, naizmenično jednom kolovoznom trakom.
Usled erozije zemljišta izazvane obilnim padavinama u minula 24 sata, odron kamenja i zemlje se tokom noći obrušio i na delu magistrale između Bogutovca i Magliča, pa „putari“ i pripadnici saobraćajne policije apeluju na vozače da budu oprezni kroz Ibarsku klisuru, da poštuju saobraćajnu signalizaciju i da brzinu prilagode uslovima na putu.
Preporučujemo
RADOVI U LOZNICI: Država gradi nova i uređuje stara zdanja Cvijićeve škole
03. 07. 2026. u 17:21
ULAZ ZA LEČENjE MALOG KONSTANTINA: Na "Štrandu" još jedan "Humanitarni ponedeljak"
03. 07. 2026. u 16:05
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"GDE TI JE LjUBAVNICA?!" Neočekivano pitanje za Marića uživo u emisiji, on prebledeo: "Pet godina mlađa"
GOŠĆA je iz čista mira postavila neočekivano pitanje...
04. 07. 2026. u 01:24
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (0)