TESTIRANO GOTOVO DUPLO VIŠE SVILAJNČANA NEGO JUČE: Sve brojke i dalje u porastu
U SVILAJNAČKOM Domu zdravlja u poslednja 24 sata registrovano je 20 Svilajnčana pozitivna na Kovid 19, 4 više nego juče.
Foto:Z.Gligorijević
Testirana su 52 lica, 22 Svilajnčana više nego u prethodna 24 sata. Od početka epidemije Kovid 19, koja je proglašena 16. marta 2020. godine, na teritoriji Opštine Svilajnac registrovano je 7.042 pacijenata. Izlečeno je 6.835 obolelih. Na bolničkom lečenju je 5 pacijenata, jedan manje nego juče, a u kućnoj izolaciji je 89 lica, 8 obolelih manje nego juče. Preminulo je 113 pacijenata.
U Prijemno-trijažnoj ambulanti juče je pregledano 45 Svilajnčana, 12 više nego prekjuče.
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (0)