U UTORAK ISKLJUČENJA STRUJE: Najava iz EPS-a za Braničevski okrug

13. 09. 2021. u 23:06

U UTORAK, 14. septembra, zbog radova na elektromreži, na području Braničevskog okruga doći će do isključenja struje u pojedinim naseljima.

У УТОРАК ИСКЉУЧЕЊА СТРУЈЕ: Најава из ЕПС-а за Браничевски округ

Foto: D.N.

U periodu od 8 do 14 sati, na području opštine Malo Crniće bez struje će ostati Rašanac, Dubočka i Starčevo.

Od 8 do 13 struju neće imati i deo naselja Dvorište kod Golupca, a od 8.30 do 14 sati Trg oslobođenja u Velikom Gradištu. Bez struje će biti i potrošači u Kravljem Dolu i Šljivovcu, u periodu od 8 do 14 sati. 

BONUS VIDEO - HAVARIJA NA CEVOVODU: Voda u Kruševcu najranije za 6 dana

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (0)

SVET JE ZAPANJEN! Niko ne može da veruje šta je Rus uradio u Srbiji! (VIDEO)