ZVEREV IZNAD SVIH: Nemac zajedno sa Sinerom dominira u jednom parametru
NEMAČKI teniser Aleksandar Zverev osvojio je za sad samo jednu titulu ove godine, ali po jednom parametru je iznad svih i to pokazuje da je bio konstantan tokom sezone.
FOTO: Tanjug/AP
Naime, on je u polufinalu Pariza pobedio Holgera Runea i tako stigao do 65 pobede u sezoni što je njegov rekord.
Osim toga, on se izjednačio sa Janikom Sinerom po broju trijumfa u ATP mečevima od svih igrača do sada ove godine. Na trećem mestu je Karlos Alkaraz (52), potom slede Tejlor Fric (49) i Kasper Rud (48).
Takođe, pobeda nad Dancem donela mu je priliku da se bori za novi trofej, kao i skok na drugo mesto na svetu.
Podsetimo, Zverev će u finalu parskog mastersa igrati protiv pobednika meča Karen Hačanov - Igo Amber.
BONUS VIDEO: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
Preporučujemo
SPEKTAKL U MADRIDU: Real želi da ostane u trci za titulu, Atletiko da mu uništi šampionske snove
JEDAN od najvećih derbija svetskog fudbala igra se večeras od 21.00 na "Santijago Bernabeu" gde će Real Madrid dočekati Atletiko u meču koji može imati ogroman uticaj na rasplet šampionske trke u La Ligi.
22. 03. 2026. u 07:30
KRVAVA DRAMA ČUVENOG SRBINA U RUSIJI! Razbili mu glavu, završio na svim naslovnim stranama Ruske Federacije, evo šta o svemu kaže! (VIDEO)
Najnovije vesti iz Rusije tiču se jednog Srbina, i to ne bilo kog. A i ne iz bilo kog razloga: lekari su mu se borili za život, a on se i dalje ničega ne seća!
23. 03. 2026. u 15:36
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)