MORBIDNA KARIKATURA MARKE: Da li je ovo moguće?! Novak Đoković ovakvo poniženje nije zaslužio (FOTO)
SAVLADAO je Karlos Alkaraz Novaka Đokovića u finalu Vimbldona. Odbranio je Španac tako titulu osvojenu prošle godine, a onda... onda se desilo nešto što je malo ko očekivao.
FOTO: Tanjug/AP
Iako je Alkaraz pokazao sportski duh i poslao džentlmensku poruku o Đokoviću nakon pobede, španski mediji su se obrukali.
Naime, najpoznatiji sportski list u Španiji, „Marka“, koji važi za jedan od najuticajnijih u svetu, proslavio je Alkarazovu pobedu kontroverznom karikaturom koju mnogi smatraju morbidnom.
Na karikaturi je Đoković prikazan sa zelenom kosom, dok Alkaraz, stojeći iznad njegove glave, „kosi“ kosilicom na kojoj se nalazi trofej Vimbldona.
Čak su i sami Španci ostali šokirani ovom objavom, uz brojne kritike na račun „Marke“.
– Fanatizam ovih novina je neverovatna, više respekta za tenisku legendu, naučite nešto iz Karlosove skromnosti pre svega – jedan je od mnogih komentara.
Podsetimo, Đoković sad kreće u pripreme za Olimpijske igre koje su na programu od 26. jula do 11. avgusta i održavaju se u Parizu.
BONUS VIDEO: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
KRIZA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige
Posle bolnog poraza u Bergamu i serije skromnih rezultata u Premijer ligi, Čelsi se vraća na „Stamford bridž“ sa jasnim ciljem, prekinuti loš niz i održati korak sa ekipama iz vrha. Međutim, protivnik koji dolazi u London je trenutno jedan od najneprijatnijih u prvenstvu, Everton Dejvida Mojesa koji na krilima četiri pobede u poslednjih pet kola dolazi u prestonicu.
13. 12. 2025. u 07:30
AUSTRIJA JE ZAPANjENA: Evo šta su "delije" upravo uradile u Gracu (FOTO/VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su iznenadile lokalnu javnost.
11. 12. 2025. u 17:18 >> 17:40
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (1)