NOVA BRUKA BRITANACA: Ugledni list sramno udario na Đokovića
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale Vimbldona nakon pobede nad Holgerom Runeom, a nakon meča se oglasio uticajni britanski list "Dejli mejl" i dao svoje viđenje Novakovog govora nakon meča.
FOTO: Tanjug/AP
Đoković je nakon susreta komentarisao ružne povike koje je dobijao sa tribina tokom meča, a "Dejli mejl" to očigledno vidi na drugačiji način.
- Sedmostruki šampion je pretvorio svoj intervju na terenu u tiradu o onome što je smatrao da su uvrede upućene njemu tokom pobede u tri seta u ponedeljak uveče. Izgledalo je da publika jednostavno skandira "Ruuuuuuune" za njegovog protivnika, ali Đoković je, kao što često biva, to drugačije video - stoji u tekstu.
Novak Đoković će u četvrtfinalu igrati protiv Aleksa de Minora.
BONUS VIDEO: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
Preporučujemo
BRUKA I SRAMOTA! Reprezentativac Crne Gore brutalno izvređao Novaka Đokovića (FOTO)
09. 07. 2024. u 08:10
NOVAK ĐOKOVIĆ NIŽE REKORDE: Evo šta je Srbin uradio pobedom nad Runeom na Vimbldonu
08. 07. 2024. u 22:33
"MA, NE MOŽETE MI NIŠTA!" Novak Đoković isprozivao bahate Engleze kao nikada u životu!
08. 07. 2024. u 22:35 >> 22:59
NESTVARNI NIKOLA JOKIĆ: Ono što Srbin radi ne može niko drugi na planeti!
NEVEROVATNU sezonu igra najbolji košarkaš današnjice, a novo sjajno izdanje očekujemo na večerašnjem meču Nagetsa i Maveriksa koji se sastaju u "Amerikan erlajns centru" dva sata posle ponoći.
23. 12. 2025. u 14:30
"RUSKA ZASTAVA TAMO MORA DA BUDE!" Vladimir Putin izdao naređenje
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je prošla kroz mnoge međunarodne sankcije, od kojih je veći deo njih i dalje na snazi. Jedna zajednička stvar za one koje se tiču sporta je - zabrana isticanja ruske zastave. A to ruski predsednik Vladimir Putin ne gleda blagonaklono.
24. 12. 2025. u 19:50
"SAD JE TITO ODJEDNOM POBIO JADNE HRVATE..." Vedrana o bivšoj državi: "Sve sam više Jugoslovenka kako vreme odmiče!"
VEDRANA ne bira reči kada govori o vremenu Jugoslavije...
24. 12. 2025. u 09:52
Komentari (4)