"E, OVO SAM HTEO!" Rafael Nadal se oglasio posle ubedljive pobede u Brizbejnu
ŠPANSKI teniser Rafael Nadal izjavio je nakon plasmana u četvrtfinale Brizbejna, da misli da je odigrao dobar meč protiv Džejsona Kublera.
FOTO: Tanjug/AP
- Mislim da sam krenuo dobro u meč, bio sam vrlo odlučan. Video sam da Džejson može da igra dobro sa osnovne linije pa sam se trudio da budem što agresivniji. Mislim da je ovo bio dobar meč za mene. Imam priliku da opet igram sutra, što je vrlo dobro. Bio sam dugo van turnira i ne mogu da budem zahvalniji - istakao je Nadal za "Jurosport".
Dodaje da su mu potrebni mečevi.
- Moram da nastavim da treniram. Poslednja dva meča i prvi dubl koji sam igrao i sati provedeni na terenu mnogo znače. Imam šanse da igram i to su dobre vesti za mene. Vratio sam se nakon dugo vremena i osećam da sam konkurentan i to je ono što želim - zaključio je Nadal.
Španca u četvrtfinalu turnira čeka Australijanac Džordan Tompson.
BONUS VIDEO: Ovako se Novak Đoković zagrevao pred meč u Dejvis kupu
Preporučujemo
ONI DELE PRAVDU U ARENI! Ovo je sudijska trojka za meč Zvezde i Partizana
04. 01. 2024. u 14:27
DRAMA PRED AUSTRALIJAN OPEN: Novak Đoković gubi prvo mesto pod jednim uslovom
04. 01. 2024. u 13:27
OBRT! Srpski reprezentativac neće u Englesku i Italiju, ide gde ga niko nije očekivao?
04. 01. 2024. u 11:16
NESTVARNI NIKOLA JOKIĆ: Ono što Srbin radi ne može niko drugi na planeti!
NEVEROVATNU sezonu igra najbolji košarkaš današnjice, a novo sjajno izdanje očekujemo na večerašnjem meču Nagetsa i Maveriksa koji se sastaju u "Amerikan erlajns centru" dva sata posle ponoći.
23. 12. 2025. u 14:30
HAOS! Partizan se seli, razlog je - Dinamo Zagreb!
Najnovije vesti iz sveta sporta su sasvim nesvakidašnje, a iako je Srbija u pitanju, odnosno Partizan, i te kako na najnoviju odluku utiču i navijači iz Hrvatske, ali i Grčke i Austrije.
23. 12. 2025. u 14:17
AMERIKANAC JASAN: "Ukrajinci, privatno, priznaju da će izgubiti Donjeck, ali..."
POTPREDSEDNIH SAD Džej Di Vens izjavio je danas da su teritorijalna pitanja ključna tačka sporenja u pregovorima.
22. 12. 2025. u 19:29
Komentari (0)