KRAJ ZA KECMANOVIĆA U MADRIDU: Srbin izgubio od Čileanca posle velike borbe

29. 04. 2023. u 21:47

SRPSKI teniser Miomir Kecmanović poražen je u drugom kolu mastersa u Madridu od Kristijana Garina sa 7:6(3), 6:7(5), 6:4.

КРАЈ ЗА КЕЦМАНОВИЋА У МАДРИДУ: Србин изгубио од Чилеанца после велике борбе

Velika borba vodila se na ovom meču, na kraju je Čileanac imao više snage i koncentracije i trijumfovao je posle dva sata i 45 minuta.

Kecmanović je propustio veliku priliku u prvom setu. On je pri rezultatu 4:5 imao dve set koje nije iskoristio. Na kraju je uvodni deo meča u taj-brejku dobio 73. igrač sveta.

Drugi segment je protekao bez brejk prilike, pa je i on rešen u 13. gemu, samo što su sada uloge bile obrnute i 33. na ATP listi je uspeo da odvede meč u treći set.

Odlučujući deo duela bio je izjednačen sve do sedmog gema kada je Garin bez izgubljenog poena oduzeo servis rivalu. Tu prednost je ssačuvao do kraja i trijumfovao je.

Čileanac će u nerednom kolu igrati protiv osmog nosioca, Amerikanca Tejlora Frica.

BONUS VIDEO: OSEĆAM SE KAO DEKICA... Đoković nasmejao Banja Luku izjavom nakon meča