UPOZORENJE ZA ĐOKOVIĆA: Bruksbi je brutalan! Jedva čekam da vidim njegov meč sa Novakom
NOVAK Đoković će u osmini finala Ju-Es opena odmeriti snage sa Dženson Bruksbijem (sreda, 01.00), a pred meč je dobio upozorenje koje nije očekivao.
FOTO: Tanjug
Rejli Opelka, američki teniser, pojasnio je Đokoviću zbog čega će ga očekivati izuzetno težak duel.
- Vrlo sam radoznao da vidim njegov meč sa Đokovićem. Mislim da će naterati Novaka da mnogo trči, on je vrlo nezgodan igrač. Nakašima je recimo od onih koji jako udaraju lopticu. Ove mlade Amerikance što dolaze biće jako teško pobeđivati - uveren je Opelka.
Bruksbi, 20-godišnji Amerikanac, jedan je od igrača koji su priredili senzaciju u Njujorku.
Očekuje Opelka da će i sledećih godina Amerikanci imati odlične rezultate.
- Ovde je prošla tek prva nedelja. Bruksbi će biti neko ko će standardno igrati druge nedelje. Nakašima takođe. I Korda. Ti mladi momci su bolji od nas starijih, da budem iskren. Korda je pakao od igrača, Bruksbi je brutalan - zaključio je Opelka.
Borba za drugo mesto se zahuktava: Partizan bez kapitena na "Karađorđu"
U nastavku Superlige Srbije fudbaleri Vojvodine će danas u Novom Sadu od 17 časova dočekati Partizan.
22. 04. 2026. u 09:39
Donald Tramp je zapanjen: Italija odbila da ide umesto Irana na Svetsko prvenstvo u fudbalu!
Dok se privodi kraju (zasad samo dvonedeljno) primirje, usled kog je napad na Iran započet od strane SAD i Izrael prekinut, bar u ovom trenutku, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... A sada u prvi plan dolazi i evenutalno (ne)učešće Irana na Svetskom prvenstvu u fudbalu, u kome su i Sjedinjene Američke Države jedan od domaćina.
23. 04. 2026. u 20:00
Šok: "Ceca je dala otkaz kompletnom obezbeđenju - videla je fotografiju šta su radili"
"JEDNA ptičica mi je rekla da je otpustila one radnike obezbeđenja."
22. 04. 2026. u 15:33
Komentari (0)