KLEK KOLEVKA SRPSKE ODBOJKE: Rada Perović MVP turnira u Vrnjačkoj Banji
OLIMPIJSKO selo Klek, kraj Zrenjanina, nakon braće Grbić i Dejana Bodiroge, iznjedrilo je još jedno sportsko ime, kojem se smeše vrhunski sportski dometi, odbojkašicu Radu Perović, koja je na 55. Kupu Srbije u Vrnjačkoj Banji, kao igračica Železničara iz Lajkovca, proglašena za najbolju odbojkašicu.
Foti:OSS
Rođena i ponikla u Kleku, supertalentovana odbojkašica, koja igra na poziciji tehničara, lucidnim potezima bila je jedna od najzaslužnijih za trijumf ekipe iz Lajkovca, koja je u finalu Kupa Srbije, u dvorani Vlade Divac, bila ubedljiva 3:0 protiv Uba.
Rada Perović, uz podršku mame Svetlane Kijac i tate Vladimira, nastavila je uspešnu tradiciju čuvene odbojkaške porodice Kijac iz Kleka, a nakon sjajnog početka u matičnoj ekipi Klek, sada briljira u dresu Železničara iz Lajkovca.
Preporučujemo
EUFORIJA U LAJKOVCU: Odbojkašice Železničara osvojile Kup Srbije
15. 03. 2021. u 11:06
NA DRUGI PEHAR ČEKALI 43 GODINE: Ribnica slavila u finalu kupa
14. 03. 2021. u 20:18
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAVIJAČI U ČETIRI UJUTRU ČEKALI SELEKTORA DA SE OBRAČUNAJU! Haos zbog ispadanja sa Mundijala (VIDEO)
Reprezentacija Južne Koreje doživela je neuspeh na Mundijalu pošto nije prošla grupu, što je razbesnelo njihove navijače.
30. 06. 2026. u 15:24
SENEGAL SE "SAMOUBIO" NA SVETSKOM PRVENSTVU! Belgija nadoknadila dva gola zasotatka, pa u nadoknadi drugog produžetka izborila osminu finala
Fudbaleri Belgije nestvarnim preokretom pobedili su Senegal u šesnaestini finala Mundijala (3:2) i obezbedili meč protiv pobednika meča SAD - Bosna i Hercegovina.
01. 07. 2026. u 22:00
Radeta kritikovali zbog rasizma, sada ga citiraju i hvale
AFRIČKE selekcije jedna za drugom završavaju svoje učešće u 1/16 finala Svetskog prvenstva. Posle Južne Afrike, Obale Slonovače, Konga i Senegal pakuje kofere iz SAD, Kanade i Meksika.
02. 07. 2026. u 21:10
Komentari (0)