LUIS HAMILTON O PREDLOGU DA DOBIJE TITULU VITEZA: Kraljica se ne odbija

SLAVNI britanski teniser Endi Marej smatra da sedmostruki prvak sveta u Formuli 1 Luis Hamilton zaslužuje da ga kraljica Elizabeta 2 proglasi vitezom.

ЛУИС ХАМИЛТОН О ПРЕДЛОГУ ДА ДОБИЈЕ ТИТУЛУ ВИТЕЗА: Краљица се не одбија

Foto: EPA-EFE/ Pavel Golovkin / Pool

 S tim predlogom slažu se i brojni mediji sa Ostrva. I sam Hamilton priznaje da bi za njega to bilo veliko priznanje.

- Nikada ne bih odbio kraljevsku porodicu. Odrastao sam u Ujedinjenom kraljevstvu i veliki sam njihov ljubitelj. A ne postoji veća čast da dobijete priznanje u svojoj državu u da dobijete takvu nagradu – istakao je Hamilton.

Ukoliko bude postao vitez Luis  će dobiti i zvanje sera.

Zapratite Novosti sport na Fejsbuku

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

UKRAJINA GUBI TERITORIJU ZA TERITORIJOM: Vladimir Putin razotkrio monstruozne poteze Kijeva