PIŠE ISTORIJU SNUKERA: Pejdž dobija ogromnu novčanu nagradu nakon neverovatnog uspeha
Džekson Pejdž postao je prvi snukeraš koji je u istom meču u dva frejma ostvario maksimum od 147.
Foto: Profimedia
U trećem kolu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo, Džekson Pejdž je igrao protiv Alana Tejlora.
Prvi maksimum je ostvario u osmom frejmu u nedelju. Meč je nastavljen u ponedeljak, prvi vođstvu Pejdža 8:1 i bila su mu potrebna još samo dva frejma za pobedu.
Uspeo je ne samo da slavi u ta dva frejma nego da ostvari još jedan maksimum i tako postane prvi u istoriji koji je u jednom meču dva frejma dobio maksimalnim rezultatom.
Uz mesto u finalu kvalifikacija ovaj podvig doneo mu je i 147.000 funti.
U finalu će Pejdž igrati protiv boljeg iz duela u kome se sastaju Džo O’Konor i Julijan Boiko.
BONUS VIDEO: Sudija morao da uspava MMA borca
Preporučujemo
ISPISAO ISTORIJU GOLFA: Mekilroju pošlo za rukom što nikome nije
14. 04. 2025. u 15:35
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KRAJ DRAME! ITALIJA IMA NOVOG SELEKTORA: Mančini ponovo na čelu "Azura"
VELIKA se prašina podigla prethodnih dana oko toga ko će preuzeti reprezentaciju Italije, a na kraju je izbor pao na dobro poznato lice, Roberta Mančinija, prenosi Fabricio Romano.
28. 07. 2026. u 13:53
AJAKS NE PRAŠTA PROMAŠAJE! Vojvodina se herojski držala, ali je četvorostruki prvak Evrope delio lekcije na „Karađorđu“!
Fudbaleri Vojvodine poraženi su od golandskog Ajaksa rezultatom 1:4 (1:2), u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacije za Ligu konferencija.
23. 07. 2026. u 21:53
KAMERA OSTALA UPALjENA: Pobegao od medveda na Tari na drvo, a onda ga je ugledao odozdo (VIDEO)
NA PLANINI Tara ljubitelji prirode su nedavno, prilikom šetnje, sreli medveda, objavljeno je u Fejsbuk grupi "Ljubitelji planine Tare".
26. 07. 2026. u 12:14 >> 13:15
Komentari (0)